Sweet Kingdom

Oldukça renkli ve hoş gözüken tasarımıyla oyuncularına tatlı bir dünyanın kapılarını açan Sweet Kingdom, görselliğini ön plana almayı başaran oyunlardan biridir. Üstelik bu oyunun dikkat çeken bir diğer yanı da her seviyede hedef kitlesi oluşturabilme yeteneğidir. İçerisinde var olan çeşitli zorlukları birçok kullanıcının dikkatini çekmekle birlikte, oyunun yinelenmesi etkisini de arttırır bir düzey oluşturmaktadır.

Genel hatlara bakıldığında da bir tür şeker patlatma oyunu modelindedir. Kullanıcıları oyun içerisinde farklı maceralara katılarak şekerleri patlatır, böylece eşleştirme olarak nitelendirilen süreci de tamamlamış olurlar.

Oyunun bir strateji gerekliliği getirmemesi, bu zorunluluğu ortadan kaldırması da önemli. Ayrıca birçok kullanıcının aynı anda oynama izin vermesi de cezbedici. Bir nevi online düzenin nimetlerini kullanıyor ve bu açıdan da şanslı hissettiriyor.

Üstelik oyun içerisinde kullanıcıların farklı imkanları eş zamanlı biçimde kullanması da dikkat çekici etmenlerden bir diğeri. Grafiklerin sürekli ve düzenli şekilde güncellendiğini göreceksiniz. Bu da haliyle oyunun sorunsuz biçimde yön almasını sağlamış olacaktır.

Var olan demo seçenekleri ise içerisine giriş yapacağınız dünyanın çeşitliliğinden de yararlanmanızı sağlayacağı için eş zamanlı farklı olanakları elinizde bulundurmanız mümkün olacaktır. Bu hususta son dönemlerin en dikkat çekici oyunlarından biri olan bu eğlenceli şeker patlatma macerası hakkında biraz daha detaylar aktararak ilerlemek isteriz.

Sweet Kingdom Nasıl Oynanır?

Tabii ki en çok sorulacak olan soru Sweet Kingdom nasıl oynanır? olacaktır. Az önce de vurguladığımız gibi dikkat çekici bir bulmaca oyunu içerisinde bulacaksınız kendinizi. Oyunun genel amacı zaten oyuncusunu keyif alacağı bir evren içerisine çekmesidir. Bu daveti kabul ettiğiniz an itibariyle zaten her seviyeden karşınıza çıkacak olan hedefleri tamamlamak üzere çeşitli renklerdeki şekerleri eşleştirmeye başlamış olacaksınız.

Sweet Kingdom

Oyundaki başlangıç seviyesiyse basit görünümlü eşleştirme bulmacalarıyla ilerler. Fakat daha sonra tabii ki bu durumun ilerisi karmaşık ve biraz daha zorlayıcı bir hale bürünmeye başlayacaktır. Bazı durumlarda dikkatlice düşünüp strateji geliştirmeniz gerekecektir. Bunlar da zaten oyundaki akışla uyum içerisinde bir ilerleme kaydettirecektir.

Sweet Kingdom Oyna

Sweet Kingdom oyna aşamalarında az önce bahsetmiş olduğumuz karmaşıklığa odaklanmanız gerektiğini belirtelim.  Hatta karmaşıklığın gittikçe artıyor oluşunun bu oyundaki esas mesele olduğunu da görmüş olacaksınız. Bu karmaşıklığın geniş yelpazesi oyun içerisinde farklı seçenekler eşliğinde gözlenebilmektedir.

Oyun içerisinde farklı ve birden çok imkanın olması ve bunların her birinin de özgün grafiklerle süslenmesi de her yaş gurubunu içine çekmesini sağlıyor. Tabi var olan zorlukların etkileşimi de beraberinde getirmiş olacaktır.

Oyunun kaydedilen her seviyesinde oyuncular belli bir skor için hamlede bulunma durumunda olacaktırlar. Dolayısıyla de oyuncuların her hamleyi dikkatlice planlaması ve ona göre harekete geçmesi de gerekiyor. Böyle bir düzey oluşturulduğu takdirde de bazı seviyeler içerisinde güçlendiriciler ve bonuslar da takviye olarak karşınıza çıkmış olacaktır.

Sweet Kingdom Demo Oyna

Parasız biçimde Pragmatic Play Sweet Kingdom demo oyna modunda bu oyunda tecrübe edinme olanağı bulacaksınız. Oyunun genel işleyişi zaten bu modu pekiştirici bir etmen açar. Bunun için istediğiniz herhangi bir cihaz üzerinden de ilerleme elde etme odağı da bulacaksınız.

Böylece geniş bir sistem dahilinde adımlarınızı atmaya uyumlanırsınız. Demo işleyişler bu modun pekişmesi açısından da önem arz edici bir etkileşimi beraberinde getirmeyi başaracaktır üstelik.

Sweet Kingdom Para ile Oyna

Yatırım odaklı oynayıp biraz da iyi noktalara ulaşmak Sweet Kingdom para ile oyna modunda da olacaktır. Bu mod kapsamında bakıldığında da bir site bulup üyelik açmanız ilk kural olmalı. Ardındansa para yatırma işlemini gerçekleştirerek bu oyunu aktif bir moda yerleştirmelisiniz.

Böyle olduğunda zaten oyundaki yatırım aşamaları da geniş bir işlevsellikle yön almasını bilir. Etkin aşamaları ve güncel düzenlemeleri bir bir aktaracak olan bu oyundaki esas mesele de zaten genel bir düzeyde ilerleme kaydetmeyi başarmak olmalıdır. Bunu sürdürecek siteleri bularak adım atarsınız.

Sweet Kigndom Kazanma Taktikleri

Sweet Kingdom kazanma taktikleri içerisinde bu oyunun sürekli gelişen seviyeleri göz önüne alınmalıdır. Bu da genel bir işlevselliği de etkili biçimde daha da akıcı bir durum oluşturur. Yani oyuna yatırımlarınız detaycı ve sakin olmalıdır. Bunları anbean sürdürebilir, daha aktif kazanımlara ulaştırır.

Yorum Yap