Betturkey Sweet Bonanza Freespin Bonusu

Betturkey sweet bonanza freespin bonusu veren  site olarak karşınıza çıkmaktadır. Kural basittir. Yatırım yapılması karşılığında alınır.

Alınan promosyonunda, promosyon isminden de anlaşılacağı gibi, belirli ya da sabit bir oyunda yani sweet bonanza oyun seçeneğinde kullanılması gerekmektedir.

Betturkey Sweet Bonanza Freespin Bonusu Nasıl Alınır?

Promosyonun alınmasındaki temel kural, açılan hesaplara para transfer işleminin yapılmasıdır. Betturkey sweet bonanza freespin bonusu alınmak isteniliyor ise, bir hesap açılacak ve açılan hesaba en az 100 Türk Lirası değerinde para yatırma işlemi yapılacaktır.

Ancak para yatırma işleminde, sanalpays, mefete, crypto,  payfix yatırım yöntemlerinin kullanılmaması gerekmektedir. Önce bu seçenekler dışında herhangi bir yöntem ile minimum 100 Türk Lirası değerinde yatırım yapılır.

Betturkey Sweet Bonanza Freespin Bonusu

Promosyon alınmak isteniyor ise, canlı destek hattına ulaşılır ve promosyon talep edilir. Bu seçeneğin haricinde, yatırım işlemi esnasında, bonus talep et seçeneğinin görülmesi, işaretlenmesi de yeterli olabilmektedir. Bu promosyon her üyeye, her gün, sadece 1 adet verilmektedir.

Sweet Bonanza Freespin Bonusu Ne Kadar Verilir?

Sweet bonanza freespin olarak ifade edilen promosyonun verilmesinde, tabii ki belirli bir miktar ya da standart bir seviye bulunmaktadır. Betturkey sweet bonanza freespin bonusu yatırılan para üzerinden hesaplanacaktır. Yatırılan para miktarının %50 oranında verilen bir promosyon seçeneğidir.

Alınacak miktar, 250 freespin olacaktır. En az 100 Türk Lirası değerinde yatırım ile birlikte, %50 oranında verilen bu promosyon, bahsedildiği üzere 500 Türk Lirası yatırımın yapılması ile birlikte, maksimum 250 freespin olarak verilir. Sadece sweet bonanza oyun seçeneğinde geçerli olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Sweet Bonanza Freespin Bonusu Nakit Çekilir Mi?

Promosyon, bedava dönüş olarak yani freespin olarak verilmektedir. Dolayısıyla, betturkey 500 TL yatırıma sweet bonanza freespin bonusu nakit olarak çekilen bir promosyon seçeneği değildir. Ancak promosyonu alabilir ve sweet bonanza oyununda kullanıp, para kazanma şansını elde edebilirsiniz.

Kazandığınız parayı çekmek istiyor iseniz, bu durumda da, yatırdığınız para miktarının 10 katı değerinde para çekme işlemi yapma hakkınız olduğunu bileceksiniz. Ayrıca elde etmiş olduğunuz freespin miktarının 30 katı değerinde ve yatırım miktarının 1 katı değerinde katılım sağlanması yani çevrim işleminin yapılması da gerekmektedir.

Yorum Yap