Fish Eye

Fish eye, pragmatic play altyapı şirketi tarafından hazırlanıp, oyun dünyasına sunulan slot oyun seçeneklerinden bir tanesidir.

Altın yılın zenginliklerinin kilidini açın ve altın için balık tutun şeklinde Türkçe bir tema ile oyun ekranı karşınıza çıkacaktır. Bakıldığında, balık gözü şeklinde bir tanımlamanın yapılması mümkündür.

Fish Eye Oyunu Özellikleri

Fish eye oyunu özellikleri, standart kollu makine oyunları, Pragmatic play slot oyunları özellikleri ile karşınıza çıkar. Makara sistemi, hareketlenen makaralar, eşleşen semboller ile birlikte, para kazanma şansı yaratılır. Manuel oyun oynama ya da otomatik oyun oynama özelliğine sahiptir. Pragmatic play altyapı şirketi tarafından hazırlandığını bir kez daha sizlere hatırlatalım.

Oyuna baktığınızda, 5 makara sistemi ile birlikte, 3 satır anlayışının bulunduğunu göreceksiniz. Bir oyun ekranında 15 sembol bulunur. Hareket verilmesi yani oyunun başlatılması ile birlikte, eşleşen semboller üzerinden para kazanma şansı yaratılır.

Fish Eye Oyun Kuralları

Fish eye oyun kuralları eşleşen semboller üzerinden ödeme yapılması mantığına dayanmaktadır. Fish eye oyununda, sembol eşleşmesinde, ekranın herhangi bir tarafında sembollerin eşleşmesi şeklinde ana bir kural bulunmamaktadır.

Eşleşme işleminin, ekranın sol tarafından sağ tarafına doğru olması gerekecektir. En sol taraftaki makaradan başlayacak şekilde, bitişik makaralar üzerinde eşleşme yapılması şeklinde bir zorunluluk vardır.

10 rakamı, j harfi, q harfi, k harfi, a harfi ve diğer temalar üzerinden eşleşme ile birlikte, ödemeler yapılmaktadır.

Fish Eye Kazanç Oranları

Fish eye kazanç oranları, sembol eşleşmesini göre değişkenlik gösterir. Fish eye oynamaya karar verdiğinizde, en az 3 adet sembolün, yukarıdaki kurallar dahilinde eşleşmesi gerekecektir.

En az 3 adet sembol eşleşme işlemine tabi tutulduğu takdirde, alınacak minimum ödeme miktarı, sembole göre, 4,20 Türk Lirasıdır.

Ancak, diğer sembollerde yani harf ve rakam haricindeki sembollerde yapılan eşleşmede, değerler daha yüksek seviyelerde bulunur. Ana karakter yani sembol eşleşme işleminde iki sembol üzerinden de ödeme yapılır. Bu durumda 10,50 Türk Lirası alınabilir.

Bunun dışındaki 3 sembol eşleşmesinde, parasal değerlerin 42 Türk Lirası ve 63 Türk Lirası olduğu görülebilir.

Oldukça sık tekrarlanan harf ve rakam karakterlerinde, 5 sembol eşleşir ise, 105 Türk Lirası, 210 Türk Lirası alınabilir. Önemli sembollerin eşleşmesinde, 5 sembol eşleşir ise, 1.000 Türk Lirası, 1.050 Türk Lirası, 2.100 Türk Lirası ve 4.200 Türk Lirası alınması mümkün olabilmektedir.

Fish Eye Balık Sembolü

Fish eye balık sembolü hakkında da sizlere, bu oyun ile ilgili yani fish eye ile ilgili bilgi verelim. Balık para sembolü oyun içerisinde gündeme gelebilmektedir. 4 ya da daha fazla balık ekranda belirebilir. 4 balık için bir çarpan 5 için 2 çarpan, 6 için 5 çarpan, 7 için 10 çarpan verilir.

Maksimum seviyelere bakıldığında, 13 balık için 1.000 çarpan 14 balık için 1.500 çarpan ve 15 balık için 2.000 çarpan verildiği görülebilir.

Fish Eye Freespin

Freespin özelliğini destekleyen oyun seçeneklerinden bir tanesidir. Fish eye oyununda, freespin almak mümkündür. Tetikleme anlayışında 10 freespin ya da 15 freespin veya 20 freespin tetikleme işleminin yapılması mümkün olabilir.

Tabii ki bu işlemin yapılması için, 3 veya 4 ya da 5 scatter  sembolünün, oyun içerisinde ekranlara gelmesi gerekecektir. Bu sembollerin toplanması ile birlikte, oldukça yüksek sayıda, bahsettiğimiz gibi 20 freespin seviyesinde tetikleme işleminin gerçekleşmesi mümkün olacaktır.

Fish Eye Oyunu Güvenilir Mi?

Oyun güvenilir mi? Bu oyun pragmatic play altyapı şirketi tarafından hazırlanıp, sunulur. Pragmatic play şirketi lisanslıdır. Her bir oyunu test edilmiştir. Rastgele kazanç sayıları, oyun içerisine yerleştirilmiştir.

Fish Eye

Bu da oyunlarda kazanma sayısının bulunduğunu, kontrol edildiğini gösterir. Peş peşe, art arda ara vermeden, en küçük bahis miktarları ile oyunu oynamak, oyunda kazanma şansını elde etmek ya da kazanma şansına yaklaşmak anlamına gelir.

Tabii ki tercih edilen sitenin lisanslı olması, denetlenen site anlayışında bulunması, yasal yetki belgesi ile bu oyunu sunuyor olması da, oyunu güvenilir yapan diğer özellikler arasında bulunmaktadır.

Eğer güvenli bir siteyi tercih edip, hesap açıp, para yatırırsanız, mağduriyet ile karşılaşma ihtimali bulunmayabilir. Zaten şöyle bir hatırlatmayı yapmakta da fayda göreceğiz. Pragmatic play altyapı şirketi, lisans ile çalışmayan hiçbir oyun sitesine, bu oyununu ya da herhangi bir oyununu vermemektedir.

Yorum Yap