Pub Kings

Pub kings bar Kralları olarak açıklanacak temayı içeren bir slot oyunu olarak karşınıza çıkar. Oyuna baktığımızda, elbette bu oyun içerisinde harfler, rakamlar ve elinde içki bulunan karakterlerin yer aldığı semboller görülecektir.

Eşleşme mantığına dayanan makaralı Pragmatic Play slot oyun seçeneklerinden bir tanesidir. Son dönemlerde popüler olmaya başlamıştır. Popülerliği, oyun içerisi kazanç miktarlarının ya da seviyelerinin farklı düzeylerde bulunmasıdır.

Pub Kings Oyun Kuralları

Pub kings oyun kuralları, oyun içerisindeki sembol, semboller üzerinde yapılan eşleşme şeklinde açıklanabilir. Pub kings oyunu makaralı sistem prensibine dayanır. Dönen makaralardaki sembollerin eşleşmesi, ödeme anlamına gelir.

Ekranın ya da oyun ekranının sol tarafından sağ tarafına doğru, en sol kısımda bulunan makaradan başlayacak şekilde, bitişik makaralar ile ödeme yapmaktadır. Ekranın herhangi bir yerinde ödeme yapılması şeklinde bir kural yoktur.

En az 3 adet sembolün eşleşmesi ile ödeme yapılır. Harf ve rakam değerlerinde en az 3 sembol eşleştiğinde, kazanılacak para miktarı değişebilir.

  • 10 rakamında en az 3 sembol, 10 Türk Lirası öder.
  • Geriye kalan a harfi ve k hariç bütün harflerde, en az 3 adet sembol 10 Türk Lirası öder.
  • A harfi ile k harfinde en az 3 adet sembol, 20 Türk Lirası öder.
  • Karakterlere bakıldığında, ödemelerin en az 3 sembol için, minimum 40 Türk Lirası, maksimum 150 Türk Lirası olduğu görülür. Oyun içerisinde en fazla 5 sembol eşleşmesi yapılabilmektedir.

Bu durumda yapılacak ödeme, en az 5 sembol için, minimum 100 Türk Lirası iken, maksimum 3.000 Türk Lirası seviyesine kadar çıkar. Oyun içerisinde bir de aşağıda belirtilen scatter sembolü karşınıza çıkabilir.

Pub Kings Scatter Sembolü

Pub kings scatter sembolü, oyun içerisinde görebileceğiniz özel bir karakter ya da sembol olarak karşınıza çıkar. Pub kings oyununda bu sembol, 1 numaralı makarada, 3 numaralı makarada ve 5 numaralı makarada görülebilir.

Bu sembolün görünmesi ile birlikte, yukarıda bahsedilen oyun kuralları içerisindeki sembolün eşleşmesi durumunda, çarpan katsayılar üzerinden farklı miktarda para kazanma şansı ya da daha yüksek miktarda para kazanma şansı elde edilir.

Pub Kings Nasıl Oynanır?

Pub kings nasıl oynanır? Basit bir oyundur. En az 3 sembol, en fazla 5 sembol ile ödeme yapıldığı görülmektedir. Oyunun oynanmasında iki farklı seçenek geçerlidir. Tek bir dönüş için, dönüş butonunun kullanılması, birden fazla dönüş için otomatik oyun butonunun kullanılması, iki farklı yöntemi işaret eder. Bu bölümde tek dönüşü anlatalım.

Oyunu açacaksınız, hesabınızdaki parayı kullanacaksınız. Yuvarlak ok şeklinde buton dönüş ya da başlatma butonudur. Buna basmadan önce, artı tuşunu veya eksi tuşunu kullanıp, bahis miktarını ayarlayacaksınız.

Daha sonra bahse konu butona basıp, bir defa oyunu başlatıp, oynayacaksınız. Makara içerisindeki semboller yukarıdan aşağıya doğru hareket eder. Bu yazıda anlatılan oyun kuralları dahilinde para kazanma şansını sunar.

Pub Kings Otomatik Oyun

Pub kings otomatik oyun, aynı oyunu yani pub kings oyun seçeneğini ayarladığınız dönüş sayısı ile sizin verdiğiniz talimat sayısında oynamanız anlamına gelir. Dönüş butonu altında göreceğiniz otomatik oyun yazısı üzerinden tıklama işlemi yaparsınız.

Pub Kings

Otomatik oynatma ayarları penceresini görürsünüz. Size uygun olan kutuyu işaretleyip, akabinde dönüş sayısını belirler ve otomatik oyuna başla butonuna basarsınız. Sizin belirlediğiniz sayıda oyun peş peşe oynanır.

Herhangi bir yerde durdurmanız, o ana kadar kazandığınız parayı almanız gibi bir durum karşınıza çıkmaz. Bir kere oyunu tercih ettiğinizde, otomatik dönüş tamamlanana kadar beklemek zorundasınız.

Pub Kings Cepten Oyna

Pub kings oyna elbette tercih edebileceğiniz seçenekler arasında bulunmaktadır. Ancak, pub kings oyununu bir cep telefonu ya da tabletle oynayabilmek için, site seçimine dikkat etmelisiniz. Pragmatic play yazılım şirketi açısından bir problem yoktur.

Fakat, bazı sitelerin mobil versiyon yani mobil site ya da mobil program ile çalışmadığı görülebilmektedir. Bu tip bir sitede tabii ki cepten bu oyunu oynayamazsınız.

Ancak, bahse konu özellikleri destekleyen bir siteyi tercih ettiğinizde, bütün cep telefonları, bütün tabletler ve bütün işletim sistemleri ile oyunu oynamanız mümkündür. iOS ya da Android, Windows ya da Huawei işletim sistemine sahip bir tablet ya da bir cep telefonu sahibi olmanızın hiçbir önemi yoktur.

Yorum Yap