Santas Great Gifts

Santas great gifts, kar ve noel baba temalı slot oyunlarından bir tanesidir. Altyapı şirketine bakıldığında, pragmatic play şirketi tarafından hazırlandığı görülecektir. Free spin sayesinde, yüksek çarpanlar ile seviye yükseltme şeklinde ekstra bir özelliği bulunmaktadır. Daha fazla kazanmak için, farklı çarpan katsayılarının geçerli olduğu oyun seçenekleri arasında kendini gösterir.

Santas Great Gifts Özellikleri

Santa’s great gifts özellikleri hakkında da kısaca bilgi verelim. Bahsettiğimiz üzere, kollu makine oyunları içerisinde yer alır. Pragmatic play altyapı şirketi tarafından hazırlanmıştır. Dönen ve hareketlenen makaralarda sembollerin eşleşmesi ile birlikte, para kazandıran oyun türlerinden bir tanesidir. 6 makara sistemi bulunur, 5 satır yer alır.

Bunun ile birlikte, oyun ekranında dönüş başlatıldığında, hareketlenen sembol ya da görülen sembol sayısı, toplamda 30 adet olacaktır. Eşleşme ile birlikte, eşleşen sembollere göre farklı miktarlarda para kazanma şansı sizlere sunulur. Güvenilir, eğlenceli ve heyecanlı oyun seçeneklerinden bir tanesidir.

Santas Great Gifts Kuralları

Santas great gifts kuralları, sembol eşleşmesi ile birlikte ikramiye verilmesi mantığına dayanmaktadır. Oyun içerisinde bir de, özel sembol, özel karakter karşınıza çıkar. Bütün makaralarda görülme ihtimali bulunur. Oyunda sembol eşleşmesi, en az 8 sembol üzerinden para kazanma şansını sunmaktadır.

  • Eşleşmiş sembollere göre verilen en düşük kazanç miktarı, 8 sembol ya da 9 sembol için 5 Türk Lirası iken, yine aynı sayıda sembol için 200 Türk Lirası değeri de verilmektedir.
  • 200 Türk Lirası, kardan adam sembolünün en az 8 ya da 9 adet eşleşmesi ile birlikte verilir.
  • 12 ya da 30 sembol eşleşme işlemi de yapılabilir. Bu durumda ise, kazanılan para miktarı en az 40 Türk Lirası, en yüksek 1.000 Türk Lirası olacaktır.
  • 12 ya da 30 arası sembol eşleşmesinde kardan adam sembolü gündeme gelir ise, bu durumda tam 1.000 Türk Lirası para kazanma şansına sahip olabilirsiniz.
  • Bahsettiğimiz gibi oyun içerisinde bir de scatter şeklinde bir sembol bulunur. En az 4 sembol ekrana gelip, eşleşme işlemi yapılır ise, 60 Türk Lirası, 5 sembol gelirse 100 Türk Lirası, 6 sembol gelir ise 2.000 Türk Lirası para kazanabilirsiniz.
  • Scatter sembolü bütün  makaralarda görülebilir ya da karşınıza çıkabilir. Herhangi bir pozisyonda en az 4 adet olacak şekilde görülür ise, bu durumda ödeme alacaksınız.

Santa’s Great Gifts Takla Etkinliği

Santas great gifts takla etkinliği şeklinde özel bir uygulama ya da sistem ile karşınıza çıkacaktır. Nedir bu? Aslında ekstra para kazanma şansı olarak tanımlanmıştır. Oyun başlar yani dönüş işlemi başlar. Dönüşten sonra kazanan kombinasyonlar oluşabilir ve ödeme yapılabilir. Bu durumda takla etkinliği devreye girer.

Kazanan semboller ortadan kalkar. Kalkan semboller ekranın alt kısmına düşer. Boş pozisyonlar oluşur. Boş pozisyonlar yerine, yukarıdan gelen yeni semboller yerleşir. Yeni sembollerin yerleşmesi ile birlikte, yeniden kombinasyon oluşur ise, yeniden para kazanma şansı elde edilir.

Santas Great Gifts Maximum Kazanç

Santa’s great gifts maximum kazanç miktarı, oyun özelliği ya da oyun karakteristik özelliği nedeniyle bir standarda bağlanmıştır. Bu oyundaki maksimum kazanç miktarı, 5,000 x  bahis ile sınırlandırılmış vaziyette bulunmaktadır.

Santas Great Gifts

Bir turun toplam kazancı bu seviyeye ulaştığı takdirde, tur otomatik olarak sona erecektir. Turun otomatik olarak sona ermesi ile birlikte, kazanç miktarı yani kazanılan para miktarı da, oyunu oynayan şahsın hesabına yatırılmış olacaktır.

Santas Great Gifts Free Spin

Santas great gifts free spin belirli kurallar dahilinde karşınıza çıkar. Ekranın herhangi bir yerinde en az 4 adet ya da daha fazla sayıda scatter sembolü oluştuğunda verilmektedir. Sıra ile 10 ya da 15 veya 20 free spin tetiklemek istiyor iseniz, en az 4 ya da 5 veya 6 adet scatter sembolünün oyun içerisinde yakalanması gerekecektir. Bunun yakalanması ile birlikte, free spin özelliği sizlere tanımlanır.

Bu da bedava dönüş anlamına gelir. Bedava dönüş, para harcamadan, para kullanmadan, para yatırmadan, oyunu yani santa’s great gifts oyun seçeneğini tekrar oynamanız ve tekrar para kazanma şansını elde etmeniz anlamına gelir.

Bu özelliği de, oyunun slot oyun dünyasında tercih edilen, oynanan ya da oynanmak isteyen oyunlar arasında yer almasına büyük bir katkı sağlamaktadır. Tabii ki oyunu değerlendirip, değerlendirmeme konusunda her türlü takdir ya da inisiyatif sizler de bulunacaktır.

Yorum Yap