The Red Queen

The red queen ya da bilinen ya da tanımlanacak diğer adı ile kırmızı kraliçe oyunu, kollu makine oyunları içerisinde ön plana çıkan seçeneklerden bir tanesidir. Klasik kollu makine oyun özelliklerini barındırır.

Makaralar, makaraların hareketlenmesi ve makara içerisinde bulunan sembollerin eşleşmesi ile birlikte, para kazanma şansı elde edilir. Eğlenceli, renkli temalı bir oyun seçeneğini işaret etmektedir.

The Red Queen Özellikleri

The red queen özellikleri aslında basittir. Bu oyun, kollu makine oyunlarının standart özelliği nedir? 5 makara sistemi bulunmaktadır. 5 makara sistemi ile birlikte, 3 satır, oyun ekranında karşınıza çıkar. Bir oyun ekranında toplamda 15 farklı sembol karşınıza gelir.

Oyunun başlatılması ile semboller hareketlenir. Hareketlenen semboller, oyunun durması ile birlikte, bir eşleşme meydana getirdiğinde, para kazanma şansının sunulduğu görülür.

The Red Queen Oyun Kuralları

The red queen oyun kuralları hakkında da bilgi verelim. Bu oyuna baktığınızda, 10 farklı sembol üzerinden para kazanma şansının yaratıldığını göreceksiniz.

Ancak, bilinen bazı Pragmatic slot oyun seçeneklerinde olduğu gibi, oyun ekranında herhangi bir yerde eşleşme yapılması durumunda, para kazanma şansı verilmez. Sembollerin ekranın sol tarafından sağ tarafına doğru ve en sol makaradan başlayacak şekilde, bitişik makaralar şeklinde eşleşme işlemine tabi tutulması gerekecektir.

Minimum eşleşme sayısı 3 olarak belirlenmiştir. En az 3 adet eşleşme yapıldığında, para kazanma şansını elde edersiniz. 6 eşleşme meydana geldiğinde ise, daha yüksek miktarda para kazanma şansına sahip olursunuz.

The Red Queen Kazanç Oranları

The red queen kazanç oranları hakkında da sizlere bilgi verelim. Tabii ki sembollere göre değişkenlik gösterir. The red queen oyununda kazanmak için, en az 3 adet sembolün eşleşmesi gerekecektir. 10 rakamı, j harfi, q harfi, k harfi ve a harfi karakterlerinde eşleşme olabilir.

Bu durumda;

  • 10 rakamı, j harfi ve q harfi için, 3 eşleşmede, 2 Lira ödenir.
  • K harfi ve a harfi için en az 3 eşleşmede 4 Lira ödenir.
  • En yüksek değer kırmızı kraliçe olarak tanımlanan sembolün eşleşmesidir. 3 minimum eşleşmede, 15 Türk Lirası verildiği görülecektir.
  • Maksimum kazanç oranı, yine kırmızı kraliçe sembolü için geçerlidir.
  • 6 adet kırmızı kraliçe sembolünde eşleşme tamamlandığında, tam 100 Türk Lirası ödenir.
  • Diğer karakterlerde, 6 sembol eşleşmesinde 10 Türk Lirası, 20 Türk Lirası, 25 Türk Lirası, 30 Türk Lirası, 40 Türk Lirası, 60 Türk lirası ve 75 Türk Lirası kazanç oranlarının ya da miktarlarının bulunduğu görülmektedir.

The Red Queen Oyununda Özel Semboller

The red queen oyununda özel semboller bulunmaktadır. İki farklı sembolün oyun içerisinde ekrana geldiği görülmektedir. The red queen ile daha fazla para kazanma şansını sunan semboller olarak düşünebilirsiniz. Görebileceğiniz ilk sembol ya da ekrana gelecek ilk sembol, wild sembolü olacaktır.

Bu sembol 2 numara, 3 numara, 4 numara ve 5 numara içeren makaralarda görülür. Sadece bu makaralarda karşınıza çıkar. Rastgele 2 veya 4 çarpan sayısına sahip olan bir semboldür.

The Red Queen

Diğer sembol, soru işareti şeklindeki gizem sembolüdür. Her spin yani dönüş işleminden sonra sembolü görebilirsiniz.

Aynı ödeme yapan sembolün, rastgele 1 ya da 4 örneğine dönüşmesi mümkündür. Şöyle anlatalım, örneğin oyunda kırmızı kraliçe sembolü geldi, bunun ile birlikte, ekrana gizem sembolü geldi. Bu durumda, gizem sembolü kırmızı kraliçe sembolünü tamamlayabilir.

The Red Queen Nasıl Oynanır

The red queen nasıl oynanır? Çok çok basit bir oyundur. The red queen oyununu oynamak için, sadece paralı oyun anlayışında, güvenilir sitede hesap açıp, para yatırmak yeterlidir. Oyun ekrana geldiğinde, pragmatic play altyapı şirketinin oyunu olduğunu göreceksiniz. Oyunu başlatmak için, ekranın sağ alt köşesinde gördüğünüz dönüş butonuna basacaksınız.

Ancak bu butona basmadan önce, artı tuşunu kullanmak ya da eksi tuşunu kullanmak suretiyle, bahis miktarını ayarlamalısınız. Eğer dönüş butonuna basar iseniz, oyun bir defa hareketlenir.

Bütün makaralar yukarıdan aşağıya doğru dönmeye başlar. Dönen makaralar ile birlikte, sembollerde değişkenlik görülür. Sembol eşleşme işlemi, bu yazıda belirtilen şekiller ile tamamlandığında, para kazanılır.

Kazanılan para anında ekranda kazanç miktarı olarak görülür. Kazanılan para yani kazanç miktarı, yine ekranın sol alt köşesinde görülen bölüme dahil edilir. Oyunun bitmesine müteakip, kazanılan para hakkında, para çekme talimatı verilir. Aynı oyunu, aynı özellikler kapsamında, dönüş sayısını ayarlamak suretiyle, otomatik olarak da oynamanız mümkündür.

Yorum Yap