Mammoth Gold Megaways

Mammoth gold megaways, slot oyun dünyasının son dönemlerindeki en popüler ünlü seçeneklerinden bir tanesidir. Her geçen gün popülerliği artmak ile birlikte, bu özelliğin sağlanmasında, oyun içerisinde farklı çarpan katsayılarının bulunduğunu söylemek mümkün olacaktır.

Mammoth Gold Megaways Oyunu Özellikleri 

Mammoth gold megaways oyunu özellikleri hakkında bilgi verelim. Oyunda makara sistemi, semboller, hareketlenme, dönüş, dönüşün tamamlanması ve sembollerin eşleşmesi şeklinde kurallar bulunmaktadır.

Mammoth gold megaways oyununda, 10 farklı karakter ve bir sembol üzerinden ödeme yani 10 farklı sembol ve ekstra özel bir sembol üzerinden ödeme yapılmaktadır. Oyunda ödeme almak yani kazanç elde etmek isteniliyor ise, bu durumda, en az 3 adet sembolün eşleşmesi gerekecektir. Eşleşme işlemi yapılmadan para ödenmesi gibi bir durum söz konusu olmaz.

Bazı slot oyunlarında olduğu gibi, ekranın herhangi bir yerinde eşleşme yapılması ile ödeme yapılması gibi bir kural yoktur. Sembollerin eşleşmesinde, ekranın sol tarafından sağ tarafına doğru eşleşme işlemi yapılır. En sol makaradan başlayacak şekilde, bitişik makaralar  üzerinde ödeme işleminin yapıldığı görülecektir.

Mammoth Gold Megaways Oyunu Kuralları

Mammoth gold megaways oyunu kuralları hakkında bilgi verelim. Eşleşme işleminin nasıl yapılacağı, mammoth gold megaways oyununda ödemelerin nasıl yapılacağı anlatılmıştır. Şimdi, minimum 3 eşleşme ile nasıl ödeme yapıldığını sizlere anlatalım. Bu oyunda, en az 3 eşleşme üzerinden ödeme yapılır.

Mammoth Gold Megaways

En fazla 6 eşleşme üzerinden ödeme yapılır. Özel karakterde yani mammoth  sembolünde en yüksek ödemeyi alabilirsiniz. Ayrıca, wild şeklinde özel bir sembol daha bulunmaktadır. Bu da, herhangi bir sembolünün yerine geçebilmektedir.

Mammoth Gold Megaways Kazanç Oranları

Mammoth gold megaways kazanç oranları, sembol eşleşme işlemine göre değişkenlik gösterir. Mammoth gold megaways oyununda minimum 3 eşleşme ile kazanç verilmeye başlanır.

En düşük ödeme miktarı, 2 Türk Lirasıdır.

Hemen arkasından 3 Türk Lirası, 4 Türk Lirası, 5 Türk Lirası, 10 Türk Lirası değerlerde ödeme yapıldığı görülür.

Sadece mammoth  sembolü için, özel olarak iki sembolün eşleşmesi durumunda ödeme yapıldığı görülecektir. Bu özel sembolde, iki sembol eşleşirse, 10 Türk Lirası değerinde ödeme yapılır.

Maksimum ödeme anlayışına bakıldığında, 10 Türk Lirası, 12 Türk Lirası, 15 Türk Lirası, 20 Türk Lirası, 40 Türk Lirası, 60 Türk Lirası paraların ödendiği görülecektir. Burada 6 sembolün eşleşmesi gerekir.

Sadece mammoth  sembolünde 6 sembol eşleşirse, bu durumda, tam 100 Türk Lirası ödeme yapılmaktadır.

Mammoth Gold Megaways Wild Sembolü

Mammoth gold megaways wild sembolü, oyun içerisinde ekrana gelebilen sembollerden bir tanesidir. Bu oyununda, joker olarak da isimlendirilecek bir sembol olduğunu ifade edebiliriz.

Herhangi bir sembolün yerine geçer. Sadece baklava şeklinde mücevher simgesini andıran sembolde kullanılmaz. Bunun haricinde, tamamlayıcı bir sembol olarak görebilirsiniz. Bu sembol, bu slot oyunu seçeneğinde, yalnızca ve yalnızca en üst sırada görülecektir. Bunun haricinde herhangi bir yerde belirmesi mümkün değildir.

Mammoth Gold Megaways Takla Etkinliği

Mammoth gold megaways takla etkinliği şeklinde özel bir kurala ya da oynanış şekline sahip bir oyun türüdür. Her dönüş ya da her turdan sonra, kazanan kombinasyonların ödenmesi ile birlikte gündeme gelir. Kazanan semboller ekrana gelir.

Ödeme yapılır, semboller kaybolur, kaybolan sembollerin yerine yeni semboller gelir. Bütün kalan semboller, ekranın alt kısmına düşecektir. Boş konumlar yukarıdan yeni gelen semboller ile değiştirilecektir. Yeni semboller ile de yeniden para kazanma şansının elde edilmesi mümkün olacaktır.

Mammoth Gold Megaways Güvenilir Mi?

Mammoth gold megaways güvenilir mi? Tabii ki bu oyunu, pragmatic play altyapı şirketi tarafından sunuluyor olması nedeniyle, güvenilir slot oyunu seçenekleri arasında bulunmaktadır. Unutmayın, bu altyapı şirketi lisans ile çalışır. Hazırladığı ve online oyun piyasasına sunduğu bütün oyunlar, bağımsız ve özgür komisyonlar tarafından, yasal hükümler dahilinde kontrol edilir, test edilir.

Rastgele kazanma sayıları görüldükten sonra lisans verilir. Şirket yani alt yapı şirketi lisans aldıktan sonra, sadece ve sadece lisans ile çalışan oyun sitelerine oyunlarını verir ya da oyunlarını sunar. Bu yüzden bakıldığında, bu oyunun, bu şirketin sunduğu diğer oyunlar ile birlikte, güvenilir oyun seçenekleri arasında bulunduğunu söylemek mümkündür. Basit bir oyundur.

Çarpan katsayıları ile yüklü miktarda para kazanma şansını elde edebilirsiniz. Oyun, manuel oyun yani tek bir dönüş ile oynanır özellikle bulunmaktadır. Ayrıca, isteyenler, aynı oyunu, aynı ekran üzerinden dönüş sayısını ayarlamak suretiyle, otomatik oyun anlayışında da gündeme getirme şansına sahip olacaktır.

Yorum Yap